Zinātnes un inovāciju parks

Adrese: Peldu iela 32/34, Liepāja, LV-3401

Reģistrācijas numurs: 40008191808

Biroja tālrunis: 20004399

E-pasts: info@inovacijuparks.lv

Galvenā Web lapa: www.inovacijuparks.lv

IT Web lapa: web.inovacijuparks.lv

Jānis Letinskis

Jānis Letinskis

Nodibinājuma
“Zinātnes un inovāciju parks”

Valdes Priekšsēdētājs

janis.letinskis@inovacijuparks.lv

Annija Rače

Annija Rače

Nodibinājuma 
“Zinātnes un inovāciju parks”

Valdes Locekle

annija.pole@inovacijuparks.lv

Dzintars Tomsons

Dzintars Tomsons

Nodibinājuma 
“Zinātnes un inovāciju parks”

Valdes Loceklis

dzintars.tomsons@liepu.lv

Ainārs Spūlis

Ainārs Spūlis

Nodibinājuma
“Zinātnes un inovāciju parks”

Direktors

29870065

ainars@inovacijuparks.lv

Sintija Zvirbule

Sintija Zvirbule

Nodibinājuma “Zinātnes un inovāciju parks”

Biroja Vadītāja

20004399

sintija@inovacijuparks.lv

Ivo Jēkabs Stūrmanis

Ivo Jēkabs Stūrmanis

Sadarbības partnera-
SIA “Giza Plus”

IT Vadītājs

20044576

web@inovacijuparks.lv

Una Dalbiņa

Una Dalbiņa

Sadarbības partnera-
SIA “Giza Plus”

Projektu Vadītāja

29630232

una@inovacijuparks.lv

Dāvids Gabaliņš

Dāvids Gabaliņš

Sadarbības partnera-
Biedrība “BITI”

Programmētājs

Laila Marksa

Laila Marksa

Sadarbības partnera-
SIA “Vil Net”

Projektu asistente

22335934

laila@inovacijuparks.lv

Antra Jonele

Antra Jonele

Sadarbības partnera-
SIA “Giza Plus”

Projektu Asistente

29909748

antra@inovacijuparks.lv

Kristiāna Katlapa

Kristiāna Katlapa

Nodibinājuma
“Zinātnes un inovāciju parks”

Praktikante

20035020

kristiana@inovacijuparks.lv

Inta Znotiņa

Inta Znotiņa

Nodibinājuma
“Zinātnes un inovāciju parks”

Jauniešu nometņu vadītāja

 20062574

 

SAZINIES AR MUMS

4 + 8 =

Pin It on Pinterest

Share This