Karjera ZIP

Mēs regulāri aicinām komandā dažādu jomu speciālistus, lai īstenotu jaunas idejas un projektus. Pie mums darbs izaicina, iedvesmo un rada gandarījumu. Seko līdzi aktuālajām vakancēm un, iespējams, tieši Tu kļūsi par mūsu jauno kolēģi!

Meklējam komandas biedrus

Ja Tev ir 18 – 29 gadi, nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” (turpmāk ZIP) aicina iesaistīties projektu īstenošanā. Uzsākot darbu, saņemsi stipendiju, kuras apmērs pakāpeniski pieaugs. Veiksmīgas sadarbības rezultātā pusgada laikā noslēgsim ar Tevi darba līgumu.

ZIP ir organizācija, kura īsteno projektus visā Latvijā, kā arī īsteno starptautiskus projektus.

Kas Tev būs jādara?

Ja esi komunikabls, Tu varēsi uzrunāt uzņēmumus visā Latvijā, lai aicinātu atbalstīt novadā vai pilsētā īstenotos projektus. Komunikācija ar uzņēmumiem notiek telefoniski un e-pastā. Šajā jomā ir īpašas izaugsmes iespējas, strauji nonākot pie labi apmaksāta darba.

Ja pārzini grafiskos redaktorus, varēsi darboties pie projektu publicitātes materiālu izstrādes.

Ja Tev ir zināšanas par Web izstrādi, varēsi izstrādāt un administrēt projektu mājas lapas.

Ja Tev ir vadītāja spējas, varēsi uzņemties projekta aktivitāšu vadību, plānot procesus, organizēt darbiniekus, veikt paveiktā uzskaiti un citus darbus.

Ja Tev vienkārši ir vēlme strādāt projektos, uzraksti motivācijas vēstuli, kurā norādi – kāpēc uzskati sevi par piemērotu darbam projektos un mēs Tevi uzaicināsim uz interviju.

Darbu projektos var ērti apvienot ar mācībām!

Ja Tevi interesē šī iespēja, sūti motivācijas vēstuli un CV uz e-pastu:

sludinajumi@inovacijuparks.lv

Ja rodas jautājumi par šo iespēju, sūti tos uz iepriekš minēto e-pastu.

 

Aktivitātes tiek īstenotas Nodarbinātības valsts aģentūras pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” ietvaros.

Kopš 2013. gada nodibinājums iesaistās NVA programmā “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā”. Programmas mērķis ir atbalstīt jauniešu darbu sabiedrības labā, īstenojot nodibinājuma statūtos noteikto funkciju nodrošināšanu. No 2013.gada programmā ir iesaistīti 84 jaunieši.

Papildus informācija:

http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=1&mid=548&txt=4626

Pin It on Pinterest

Share This