Karjera ZIP

Mēs regulāri aicinām komandā dažādu jomu speciālistus, lai īstenotu jaunas idejas un projektus. Pie mums darbs izaicina, iedvesmo un rada gandarījumu. Seko līdzi aktuālajām vakancēm un, iespējams, tieši Tu kļūsi par mūsu jauno kolēģi!

Meklējam projektu vadītājus

Eiropas Solidaritātes korpusa projekta ietvaros aicinām iesaistīties jauniešus vecumā no 18 – 29 gadiem organizācijas projektu īstenošanā. Pirmajos 2 mēnešos saņemot 600 EUR stipendiju un veiksmīgas sadarbības rezultātā, turpmāk kļūstot par projektu vadītājiem ar konkurētspējīgu atalgojumu (700 – 1000 EUR).

Aicinām jauniešus no Daugavpils, Jelgavas un Valmieras 2 mēnešu laikā pilnveidot savas zināšanas un prasmes projektu izstrādē, iesaistoties apmācībās Liepājā. Pēc veiksmīgām 2 mēnešu apmācībām projektu vadīšanā, dalībnieki atgriezīsies savā Latvijas reģionā, lai strādātu kā reģionālie mūsu organizācijas projektu vadītāji.

Nodibinājums “Zinātnes un inovāciju parks” ir organizācija, kura īsteno projektus visā Latvijā, kā arī īsteno starptautiska mēroga projektus.

Kas Tev būs jādara?

Ja esi komunikabls, Tu varēsi uzrunāt uzņēmumus visā Latvijā, lai aicinātu atbalstīt novadā vai pilsētā īstenotos projektus. Komunikācija ar uzņēmumiem notiek telefoniski un e-pastā. Šajā jomā ir īpašas izaugsmes iespējas, strauji nonākot pie labi apmaksāta darba.

Ja Tev ir vadītāja spējas, varēsi uzņemties projekta aktivitāšu vadību un, plānojot procesus, organizēt darbiniekus, veikt paveiktā uzskaiti un citus darbus.

Ņem vērā, ka iepazīstoties ar apstākļiem un apgūstot nepieciešamās prasmes, saņemsi  600 EUR stipendiju. Ja spēsi sevi pierādīt, Tavs atalgojums ievērojami var pārsniegt minēto stipendijas apmēru.

Mēs Tev nodrošināsim:

– Apmaksātu dzīvesvietu;

– Apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem uz 2 mēnešiem;

– Stipendiju 600 EUR (katru nedēļu tiek izmaksāti 150 EUR);

– Aktivitātes ar organizācijas darbiniekiem un vietējiem jauniešiem;

– Mājīgu un daudzveidīgu prasmju apgūšanas vidi;

– Pēc 2 mēnešu apmācībām, patstāvīgu darba vietu ar iespēju veikt darbu savā reģionā turpinot saņemt konkurētspējīgu atalgojumu.

 

Darbs projektos norisināsies Liepājā un sāksies 15.03. turpinoties līdz 15.05.

Pirmajā periodā (16.03.- 15.04.) būs jādarbojas ZIP birojā Liepājā, bet, ja vēlēsieties, brīvdienās varēsiet doties mājās.

Otrajā periodā (16.04.- 15.05.), paralēli nodarbībām Liepājā, jums regulāri būs jādodas uz savu pilsētu, lai īstenotu prezentācijas vietējos uzņēmumos (tiks segti transporta izdevumi).

Apmācību laikā projektu vadītājiem tiks nodrošināta dzīvošana pilnībā aprīkotos izīrētos dzīvokļos. Īres maksu sedz “Zinātnes un inovāciju parks”. Vienā divistabu dzīvoklī tiks izmitināti ne vairāk kā 2 projektu vadītāji, nodrošinot katram savu istabu.

Ēdināšanas izmaksas katrs projektu vadītājs sedz no tam piešķirtās stipendijas.

Transporta izdevumus apmācību īstenošanai sedz ZIP.

 

 

Pin It on Pinterest

Share This